Srpen 2007

Bleskovka č.5

31. srpna 2007 v 14:02 Bleskovky
Ahoj je tu další bleskovka č.5, beru 2.lidi:o)
1)Kdo je to?
2)Napiš její 3.něaké songi
3)Jak se ti líbí můj blog?

Ceny za bleskovku č.4

31. srpna 2007 v 13:53
Pro Verču a Sabču
Pro Dagi
Pro Dagi a Doomi
Pro Kelly
Všem gratuluji....:o)


Igor Beneš-Jan

31. srpna 2007 v 12:51 Serial Horákovi
Klikněte pro větší obrázek
On: Jan ( Igor Bareš)
Věk: 41
Základní vlastnosti:
Šlechetný, mírný. Jeho přístup k životu je tradiční. Optimistický a lehce čitelný jako otevřená kniha. Je sentimentální. Roztržitý, s velkou dávkou fantazie, kreativní.
Věta, která ho charakterizuje:
"No, to bude v pořádku, dáme si večeři a až se uklidníme, promluvíme si o tom. Chceš, abych uvařil?"
Obecná charakteristika:
Muž velké životní síly a přirozené vřelosti, spontánní a praktický. Pro svou upřímnost a šlechetnost je ve čtvrti velmi oblíben. Je milující otec, který své syny vychovává přísně, má velkou emocionální inteligenci, založenou na instinktech. Je dobrý otec, ačkoliv je trochu autoritářský. Vzhledem k životním okolnostem nemohl studovat a v intelektuálních a kulturních záležitostech má proto v porovnání s Lucií určitý komplex. Jeho velkou životní touhou je se v tomto směru zdokonalit. Má sklony k nepořádku a chaosu, což se čelně sráží s Luciinou obsesí pořádkumilovnosti. Díky své přirozené inteligenci dokáže předvídat, co se stane, s výjimkou Lucie, která ho vždycky dokáže svými reakcemi překvapit. Jeho přístup k životu je tradiční, ale ne tak jako u jeho bratra a učitele Stanislava.
Má rád:
Klidný život. Je nadšený kutil a vždycky se snaží opravit ledničku nebo udělat cokoliv v domě sám, dříve než zavolá opraváře. Miluje fotbal. Je expert na klobásky. Během snídaně věnuje pět minut čtení časopisu o fotbale. Má rád televizi a reklamu, rád vymýšlí slogany.
Nemá rád:
Centra měst, dopravní zácpy, stres... nedostatek solidarity, životní komplikace. Představu, že by jeho syn Tomáš úplně přestal studovat, jako to před lety udělal on. Když se mu tchýně plete do života. Když je jeho žena smutná.
Zázemí:
Kromě Lucie - kvůli níž trpěl po jejich rozchodu dva roky depresemi - přinejmenším, jak to nazývá jeho bratr Stanislav - byla jeho velkou láskou Marta, matka jeho synů, se kterou žil šťastně až do doby, než onemocněla a zemřela. Její smrt přiměla Jana věnovat se více synům, zvláště malému Kubovi, kterému byly jen dva roky. Když zemřeli Janovi rodiče, opustil školu a spolu s bratrem se začal starat o rodinný podnik. Byl velmi špatným studentem. Dnes svého rozhodnutí lituje.
Hlavní cíle:
Být šťastný s Lucií a udržet rodinu pohromadě. Studovat a dokázat si, čeho všeho je schopný, protože život nekončí ve 40.
Překážky:
Jeho věk, rozdíly mezi ním a Lucií, strach znovu se pustit do studií, jeho vlastní komplexy, Luciina permanentní nejistota, kterou si čas od času chybně vykládá a obviňuje se z ní.


Bleskovka č.4

27. srpna 2007 v 19:07 Bleskovky
Ahooj mám pro vás přichystanou bleskovku č.4 tak hodně štěstí:o).Beru prvních 3.lidi
1)Kdo je to?
2)Napiš 3.něaké jejich písničky ,které zpívají
3)Dej mi hlas prosim a to na blogu: http://anisuper.blog.cz/0707/2-sonb-hlasovani jsem 3.Silvie
4)Napiš kolik jsem měla hlasů:o)


Diskografie Gwen Stefani

26. srpna 2007 v 17:10 Gwen Stefani
 1. Wind It Up
 2. The Sweet Escape
 3. Orange County Girl
 4. Early Winter
 5. Now That You Got It
 6. 4 In The Morning
 7. Yummy Album Version (Explicit)
 8. Fluorescent
 9. Breakin' Up
 10. Don't Get It Twisted Album Version (Explicit)
 11. U Started It
 12. Wonderful Life
 13. Wind It Up Live Version
 14. Orange County Girl


Ceny za bleskovku č.3

22. srpna 2007 v 19:33
GRATULUJI všem:o)

Diskografie Fergie

22. srpna 2007 v 10:46 Fergie
Diskografie Fergie
1.Fergalicious
2.Clumsy
3.All that I got (The make up song)
4.London bridge
5.Pedestal
6.Voodoo doll
7.Glamorous
8.Here I come
9.Velvet
10.Big girls don't cry
11.MaryJane shoes
12.Losing my group
13.Finally


Obrázky:o)

21. srpna 2007 v 19:57 Obrázky

Můj 5.diplomek:-)

21. srpna 2007 v 19:43 Mé diplomy:-)
Dostala sem další diplomek za bleskovku:)


Bleskovka č.3

19. srpna 2007 v 19:20 Bleskovky
1)Ahooj jak se máš?
2)Líbí se ti můj blog?
3)Napiš 3.písničky od Black eyed peas


Karcoolka

17. srpna 2007 v 11:47 Filmy
Červená Karkulka je sice klasické pohádkové téma, ale zde je vše naopak. Začínáme od konce. "Chlupatí a opeření" strážci zákona pátrají po tom, co se odehrálo v chaloupce babičky, jakou roli tu hraje sekera, vlk i samotná Karkulka ... Škody a porušení zákonů jsou závažné - násilné vloupání, narušení domácího klidu, úmysl sežrat a máchání sekerou bez povolení. A nejen to - chrabří strážci zákona musí zjistit, jaká je spojitost případu s Cukrářským lapkou, s tím zloduchem, který má na svědomí řadu loupeží receptů na sladkosti ve všech cukrárnách v širokém okolí ...

O Rihanně

13. srpna 2007 v 12:07 Rihanna
Rihanna, celým jménem Rihanna Robyn Fenty -hvězda R´n´B a soulové scény, se narodila na Barbadosu v roce 1988. Nejdříve pracovala jako modelka vyhrávala různé soutěže krásy, ale chtěla taky dokázat že umí i něco jiného než se předvádět na molu a tak zkusila hudební scénu.
Jako teenager zpívala svým kamarádům a rodině jen pro zábavu.
Jednoho dne ji její kamarád představil hudebnímu producentovi Evanu Rogersovi, v New Yorku.
Rogers byl velmi překvapen jaký velký talent se v Rihanně ukrývá.
Nahrál s Rihannou demo s 20 songy, hitem Pon de replay,které pak všechny poslal do vydavatelství Def Jam Records. A vyšlo to. Její singl Pon de replay obletěl rádia celých Spojených států. Stejné úspěchy slavilo i její album Music of the sun,které bylo vydáno 30.srpna 2005.
Rihanna prohlásila,že se nechala inspirovat interprety jako například: Alicia Keys,Beyoncé a Mariah Carey. Její album zní především ve stylu R´n´B, hip hopu a soulu.
Její první velký hit Pon de Replay se rychle vyskákal na druhé místo v amerických hitparádách a na 15. místo v Kanadě. Zrodila se nová R´n´B Star. Nyní je na prodejních pultech její album A Girl Like Me které obsahuje hit SOS a ten se stal hitem číslo jedna!

Ceny za bleskovku č.2

12. srpna 2007 v 19:58
Diplom pro Kikinu
Diplom pro Anet
Diplom pro Iisis
Gratuluji všem:o)