Červenec 2007

V tom domě straší

30. července 2007 v 10:51 Filmy


Domy jsou různé, jedny jsou vysoké a druhé nízké, jedny jsou strašidelné a druhé nudné
Ovšem najdou se i takové, které jsou opravdu zvláštní a jedinečné. Jsou to budovy, o kterých se tvrdí, že mají svého ducha.

Jedno stavení je ale ještě více odlišné od těch ostatních, nemá jen ducha, ale je to opravdová osobnost, živý dům a ještě k tomu pořádně hladový.

Trojice dospívajících dětí v čele s DJ se rozhodnou tuto starou rozpadající se barabiznu pořádně prozkoumat, aby překonali svůj dávný strach, přičemž nemají ani nejmenší tušení, že by si na nich mohla pěkně smlsnout a to že se jedná o animovaný film už dávno neznamená, že se bude jednat o pohádku.

Již teď je jasné, že naši hrdinové budou muset bojovat o holé přežití a doufat, že neztratí příliš kreslené krve. Jak nakonec tato zběsilá bitva dopadne? To se dozvíte ve filmu Monster House producentů Stevena¨

Harry Potter a ohnivý pohár

29. července 2007 v 19:04 Harry Potter
Ve čtvrtém díle se bude v Bradavicích poprvé po dlouhé době opět konat Turnaj tří kouzelníků. Do Bradavic přijíždějí dvě soutěžní školy (Krásnohůlky a Kruval), ze kterých se vyberou dva nejvhodnější soutěžící - šampioni. Z Bradavické školy však vybere pohár dva šampiony... Kdo v tom má prsty a jak se Harry se svým novým úkolem bradavického šampiona popere? V posledním úkolu se však stane něco, co nikdo netušil... Harry se pomocí poháru dostane na hřbitov a tam je svědkem Voldemortova znovuzrození. Pro kouzelnictvo nastávají kruté časy...

Shrek3

29. července 2007 v 18:00 Filmy
Za normálních okolností by krásní, mladí a zelení manželé Shrekovi po odstranění zákeřné Kmotřičky víly a jejího nemožného syna Krasoně ve druhém pokračování animované komedie Shrek žili nerušeně a hlavně šťastně až do smrti. Vzhledem k tomu, že se stali protagonisty nejúspěšnějšího animovaného filmu všech dob, nemají na pohodu nárok. Dobrodružství, která si pro ně kreativní scenáristé vymysleli tentokrát, jsou ještě vypečenější, než ta, která oba zlobříci prožili doposud.
Posuďte sami: Král Harold má nakahánku, a je proto jasné, že musí vládu v království Za sedmero horami někomu předat. Ještě jasnější je, že nástupcem trůnu se má stát manžel jeho nejjasnější dcery Fiony. Shrek se ale vyhlídkám na kralování brání tak intenzívně, že se raději rozhodne přemluvit Fionina bratrance, teenagera Artuše, aby si královskou korunu nasadil on. Nejdřív ho ale bude muset najít a udělat z něj chlapa. Zatímco Shrek, Oslík a Kocour v botách se vydávají na poměrně dobrodružnou expedici, osiřelá Fiona má úplně jiné starosti. Absence mužského elementu v království se rozhodne zneužít již jednou odpálkovaný Krasoň, který se chce za pomoci záporných pohádkových postav zmocnit vlády v zemi Za sedmero horami násilím. Fiona je ale především Zlobryně a až na druhém místě princezna, a proto se Krasoňovi a jeho zlé armádě postaví. Navíc není sama, v první linii s ní kromě královny Lilien kráčí i svůdné komando princezen (Sněhurka, Popelka, Růženka a další), které jsou odhodlány všechny své přednosti využít boji. Ve Shrekovi Třetím bude prostě pořádně veselo, a to jsme tu ještě nezmínili draslíky, roztomilé potomky Oslíka a Dračice, a jedno překvapení, které Fiona přede všemi tají.
Shrek se vždycky opíral o revoluční a naprosto dokonalou animaci a hvězdné hlasové obsazení. Obojí mu zůstalo i ve třetím pokračování, navíc se může pochlubit mimořádně zajímavým hereckým přírůstkem v podání popové ikony současnosti Justina Timberlakea, kterého v české verzi nahradí podobně slavný Vojtěch Kotek. Režie se ujal Chris Miller, který psal ke dvěma předchozím dílům scénáře, a Raman Hui, supervizor animace jedničky i dvojky.
(oficiální text distributora)

Oblečení:-)

29. července 2007 v 16:02 Oblečení

Fergie-obrázky

29. července 2007 v 12:16 Fergie

O Garfieldovi

28. července 2007 v 19:39 Garfield

O GARFIELDOVI

Cynický tlustý kocour, který by nejraději celý život prospal a projedl, každé ráno musí zhltnout hrnek kávy a navečer do sebe hodit pekáč lasagní. Nenávidí pondělky a pohrdá psy. Na každého pavouka zaútočí novinami a pošťákovi natrhne gatě a rozsype brašnu. Garfield... nejzábavnější kocour na světě!
Narodil se v kuchyni maminky Leony v italské restauraci v roce 1978, Garfield vyrostl ve světoznámou osobnost. Jeho šaškoviny s neschopným vlastníkem, Jonem Arbucklem, slintajícím psím kamarádem, Odiem a jeho milovaným plyšovým medvídkem Pookym, přináší každý den mnoho smíchu všem jeho čtenářům.
Ale co je tak zajímavého na obtloustlé mourovaté kočce s primitivním postojem? Co dělá Garfielda tak milým? "On je jako člověk," jak stvořitel Jim Davis rád říká. Garfield sleduje televizi, ať v ní dávají cokoli a nenávidí pondělí. Ve skutečnosti je jeho vášeň pro jídlo a spaní vyrovnaná jen jeho nechutí k držení diet a cvičení (preferuje ležení nebo sezení). Nenávidí brzké ranní vstávání. Káva ("dost silná,aby ho postavila na nohy") je jediný způsob,jak začít den. Co může být více lidského?
Lidé se také ztotožňují a oddávají Garfieldově drzému humoru. Ale Garfield není jenom drzí a jízlivý; má také svou něžnou stránku. Opravdu miluje svého plyšového medvídka, Pookyho a hluboce miluje Jona a Odieho (samozřejmě ne tolik jako sebe).

Je jednoduché vidět Garfielda jen jako tlustého kocoura. Jestli jí nebo si chvilku zdřímne, Garfield je klasika --> a klasika je vždy stylová.

Harry Potter a Fénixův řád

27. července 2007 v 15:18 Harry Potter
Jediná cesta je vzpoura.

Harry Potter se vrací do Bradavic, aby nastoupil do pátého ročníku školy čar a kouzel. Tam však zjistí, že většina členů kouzelnické komunity věří, že jeho nedávné setkání s Lordem Voldemortem je obyčejný výmysl, čímž je zásadně zpochybněna Harryho důvěryhodnost. Ba co hůř, ministr kouzel Kornelius Popletal opět jmenoval nového učitele obrany proti černé magii. V lekcích podezřelé profesorky Umbridgeové se však mladí čarodějové nic zásadního nenaučí a proto nemají dostatek znalostí k boji s temnými silami, které se kolem nich stahují. Na Hermioninu a Ronovu výzvu se Harry rozhodne vzít chod věcí do svých rukou. Tajně se začne scházet s malou skupinou studentů, kteří se hrdě nazvali Brumbálova armáda, a učí je, jak se ubránit černé magii. Ačkoliv je sám teprve student, připravuje odvážné mladé čaroděje na nebezpečnou bitvu,která brzy propukne...

Pár obrázků:-)

27. července 2007 v 15:08 Obrázky

Hlasujte pro mě

26. července 2007 v 19:42
Prosim hlasujte pro mě v soutěži o nej stačí když kliknete na tuto ikonku....jsem 3.Silvie. Děkuji moc:o)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Harry Potter the Deathly Hallows

26. července 2007 v 17:33 Harry Potter
Tohle je nová kniha Harryho Pottera the Deathly Hallows
¨
Je to poslední a závěrečný díl Harryho Pottra,který vyšel 21.7.07,ale autorka nechala knihu ještě otevřenou pro případné pokračování ikdyž 8.díl vyloučila.

Black eyed peas

26. července 2007 v 14:41 Black eyed peas
Black eyed peas
Celé to začalo v roce 1992 v Los Angeles. To byla skupina ve složení William, Eazy-E, apl.de.ap, Taboo. Nevydali ani jedno CD (oficiálně), zpívali prostě pro radost, ale pouliční publikum je milovalo. Bohužel v roce 1995 Eazy-E zemřel na AIDS. Skupina to nesla docela těžce až v roce 1998 vydali své první CD s názvem Behind the Front. Na něm byli jejich první komerční hity, super písnička, která se jmenovala Karma (tenhle klip můžete ještě dnes vidět na MTV!), za zmínku stojí také Fallin' Up a Joints & Jam. A v roce 2000 natočili CD Bridging the Gap, to už nebylo takové jako to předchozí a nebylo na něm vidět ta jejich pravá hudba - škoda, ale hlavně jejich publikum z pouličního LA se od nich odvrátilo. Zlom v kariéře se stal v roce 2002 kdy se k BEP přidala Fergie, tenkrát neznámá hezká holka, která byla zklamaná, protože se neprosadila se svojí dívčí skupinou. S ní natočili fenomenální CD Elephunk s prvním songem Where is the love? na kterém se podílel i Justin Timberlake. Díky této písni se stali BEP funky-hip hopovými hvězdami. Další megahity se stali: Hey mama, Shut up a Let´s get it started (původní verze byla Let´s get retarded, ale TV a rádia jí odmítli vysílat, že jde o výsměch a něco retardovanými lidmi). Elephunk bylo nominováno na 4 Grammy a z toho 1 získalo! Oceněno je i několika ceny MTV. Zatím se prodalo po celém světě něco přes 10 milionu nosičů! A u tohoto čísla to určitě nezůstane. Něco přes rok pracovali BEP na dlouho očekávaném CD Monkey Business. Než vyšlo samotné album, tak se v obchodech objevila siglová lahůdka Don´t phunk with my heart toto cd obsahuje písničku Don´t phunk with my heart a její remix (Chicago House Remix) + bonusovou píseň Bend your back a nesmí chybět klip :) Monkey Business nezklamalo a z prvního siglu byl hit... Poté přišla písnička Dont lie, podle mě jedna z nejlepších písní, ale v ČR se moc nechytla, ale neřikám, že ji nějakej ten týden nehráli :) Mnohem víc se hrála na MTV, opravdu často. A nyní... Všichni jste už asi viděli klip My humps. Pěkný... Fergie je tam fakt kočka ;-) Svůj nový singl My humps zaspívali BEP i na udílení Europe Music Awards 2005 v Lisabonu.


Fergie-o ní

26. července 2007 v 14:37 Fergie
Fergie
JMÉNO:Stacy Ann Ferguson
PŘEZDÍVKA:Fergie,Stace,
Stacyrella
DATUM NAROZENÍ:27.března
1975 (beran)
KARIÉRA:v devíti letech hrála
fergie v americkém dětském seriáluKids Inc.Později objevila svůj hudební talent.Krátce na to založila se dvěma kamarádkami dívčí kapelu Wild Orchid.Po dvou albech kapelu opustila a v roce 2003 přišla k Black Eyed Peas.
SOUKROMÍ:Fergie chodí od listopadu
2004 s americkým hercem Joshem Duhamelem.
VÁŠEŇ:I přes svou skvělou postavu neodolá Fergie pizze,lasagním a banánu v čokoládě
SOLOKARIÉRA:Fergie o sobě dává vědět i bez Blak Eyed Peas-například na soundtracku 50krat a stale poprvé.Nedávno vydala album The dutchess, které slaví úspěch!


Pussycat dols-o nich

26. července 2007 v 14:20 Pussycat dolls
PARTIČKU PUSSYCAT DOLLS TVOŘÍ:
NICOLE SCHERZINGER:narodila se na Havaji.Snila o tom ze bude pracovat v zábavním průmyslu (mamka byla tanečnicí hula hula, babicka zpěvačka) . Když bylo Nicole šest, rodina se přestěhovala do Kentucky: "Nejdřív to bylo obtížné, protože jsem vypadala jinak než ostatní.!"Ve čtrnácti už hrála, brala hodiny herectví i tance, přivydělávala si jako modelka. Potom vystupovala v řadě skupin , až se dostala k Pussycat Dolls.

CARMIT BACHAR: za exotický vzhled vděčí mamce, která má holandsko-indonézké předky a tatínkovi Izraelci.Pochází z rodiny estrádních umělců. Objevila se v několika filmech a reklamách, vystupovala v klipu La Vida Loca Ryckyho Martina. Ve škole se učila zpívat a měla i hodinu klavíru. Zakládá neziskovou organizaci Smile with Me pro děti, které mají rozštěp rtu (sama se s ním také narodila).

ASHLEY ROBERTS:ve třech letech začala tancovat, v devíti zpívat.Taťka byl bubeník, pak dealer aut, mamka je instruktorka pilates. Před 4 roky se přestěhovala do Los Angeles, kde studovala moderní tanec. Objevila se v reklamách, a pak si našla cestičku k Pussycat Dolls.

JESSICA SUTTA: ve čtrnácti se vydala studovat tanec. Chtěla baletit, ale pak se zranila a soustředila pozornost na divadlo, než si řekla, že by mohla zkusit zase tancovat. Objevila se v několika filmech a do Pussycat Dolls se dostala díky tomu, že byla ve správný čas na správném místě. Při jedné z tanečních zkoušek si jí všiml Robin Antin, zakladatel tohodle ansámblu:-).

MELODY THORNTON: svým zpěvem doprovázela řadu zpěváků a už při studiu vystupovala na různých show. Její mexická babička byla zpěvačka, afroamerický dědeček bluesový kytarista. Pussycat Dolls viděla prvně , když doprovázely Christinu Aguileru na MTV Diary. Melody si vystoupení nahrála a pořád si ho přehrávala. Když slyšela , že skupina shání členy, neváhala se přihlásit.
KIMBERLEY WYATT: její taťka je autodopravce, mamka jezdí s ním. Tancovala od sedmi let, od 14 si tak přivydělávala na studia. V sedmnácti dostudovala a odletěla do Las Vegas, kde chodila na konkursy. Tancovala na zaoceánských parnících i v kasínech: Potom se přestěhovala do L.A a objevila se v klipu Nicka Lacheye, kde si jí všiml Robin...

Avril Lavigne

26. července 2007 v 13:55 Avril Lavigne
O Avril Lavigne
Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti je přesný opak Britney Spears. Je divoká skejtařka, která má ráda punk-rokovou hudbu. Avril má mladší sestru a staršího bratra. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain. Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.
Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch stále roste. Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a v Austrálie.
Vydala CD Under my skin, které také lámalo rekordy. Má za sebou další úspěšné turné a také vydání DVD My World.
Jinak si nechala Avril obarvit vlasy na blond a už to není ta malá puberťačka...říká!!!

Simpsnovi ve filmu

26. července 2007 v 13:34 Filmy
Simpsnovi
Jeden z nejúspěšnějších televizních seriálů se konečně dočkal prvního celovečerního filmového zpracování. Populární rodinka Simpsonových ze Springfieldu bude tentokrát čelit globálním výzvám a Homer provede nejhorší věc svého života. Na filmu pracují stejní tvůrci jako na televizním seriálu a tak se fanoušci dočkají většiny svých oblíbených postav. Zápletku však tají do poslední chvíle. Seriál, který již několik let úspěšně uvádí i Česká televize, si u diváků vydobyl výlučnou pozici především díky kombinaci černého a situačního humoru.